شهردار اوز ۲۵ طرح اجرایی سال ۹۷ را اعلام کرد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

شهردار اوز ۲۵ طرح اجرایی سال ۹۷ را اعلام کرد

به گزارش پسین اوز، به ابتکار احمد صمدانی و همکاری مهندس همایون نامی دومین جلسه هم اندیشی شهردار با شهروندان امروز پنج شنبه ۲۳ فروردین ۹۷ در شهرداری برگزار شد.

 

در این جلسه که شیخ محمدصالح انصاری، محمدصدیق پیرزاد، محمدعلی خضری، محمدامین کمالی، ابراهیم شریفی، محمدعلی کمالی، فریدون نامی، ابراهیم نجم الدینی، عبداله معصوم نژاد، محمد وحدانی، محمد محمودی، علی تیرزن، احمد صمدانی، همایون نامی، قدریه غیاثی، طیبه نامی، سیدحیدر هاشمی، ابراهیم احمدی و احمد خضری حضور داشتند.

 

ابتدا همایون نامی به عنوان دبیر جلسه هدف از تشکیل این جلسه را اعلام کرد و گفت: این جلسات استمرار دارد و در هفته های بعد بانوان، جوانان، مهندسان و سایر اقشار نیز دعوت خواهند شد. شهردار اعلام کرد که سعی می شود کارهای شهرداری به اطلاع عموم برسد تا با همکاری و مشورت شهروندان علاقمند شهر را اداره کنیم.

 

مسعود کراماتی افزود: تاکنون ۲۵ هزار مترمربع آسفالت با همیاری مردم صورت پذیرفته است که در روان سازی شهر اثر دارد. در حال حاضر قیر تنی یک میلیون و ۴۵۰هزار تومان است. ما متاسفانه بودجه کم داریم در سال فقط از راهنمایی و رانندگی و ارزش افزوده مقداری اعتبار جذب می شود، که جزئی است. کراماتی ۲۵ مورد به عنوان چشم انداز طرح های اجرایی سال ۹۷ را به شرح زیر برای حضار تشریح کرد:

۱-طراحی و اجرایی اداره پارک حاشیه ای بلوار حاج سید احمد خمینی ۲-طرح اصلاح رفوژ وسط بلوار بهروزیان مزین به طرح فرش پارسی ۳-اصلاح بلوار ابوذر غفاری به طول ۵/۱ کیلومتر ۴-اهداء زمین توسط جناب احمدیان و ساخت پارک محله ای به مساحت یک هکتار ۵-طراحی و احیاء بافت تاریخی شهر ۶-طراحی و اجرای محوطه سازی اطراف برکه تاریخی ملا محمد ۷-طراحی و اجرای محوطه تاریخی لرد میری ۸-طراحی و اصلاح کلی بلوار در سطح شهر ۹-اصلاح روشنایی بلوار امام خمینی(ره) ۱۰-اجرای پیاده رو سازی از میدان میلاد نبوی تا میدان بسیج ۱۱-طراحی و اجرای میدان میوه و تره بار ۱۲-ادامه عملیات احیاء و بهسازی پارک نوروز ۱۳-ساخت زمین ورزشی در بلوار شهرداری و شهرک فرودس۱۴-ساخت پارک سلامت در ابتدای شهرک فردوس ۱۵-طراحی و اجرای ساختمان کافه کتاب به همراه المان بادگیر ۱۶-اصلاح ترافیکی تقاطع بلوار ابوذر غفاری و خیابان محیط زیست ۱۷-ساخت ایستگاه کتاب برای مطالعه و قصه خوانی کودکان ۱۸-مشارکت در ساخت طرح تجاری و تفریحی سیتی سنتر ۱۹-ساخت خیابان جنب مسجدنور ۲۰-ساخت خیابان برداسپی ۲۱-ساخت ایستگاه های دوچرخه ۲۲-اجرای جدول سازی جوی آب مسیر بلوار نبی اکرم(ص) ۲۳-ساخت سرویس بهداشتی در سطح شهر ۲۴-اجرای روکش آسفالت خیابان ابوذر غفاری که خبر تکمیلی و تفصیلی بعدا درج خواهد شد.

کراماتی در توضیح سخنانش گفت: شهرداری دارای محدوده شهری تا انتهای بلواری است که به طرف دانشگاه آزاد و پیام نور در شرق و غرب است و حریم شهری تا ابتدای شهرک صنتعی است شهرداری فقط در محدوده شهر فعالیت دارد. و در حریم شهری نظارت داریم ولی کار اجرایی نداریم. بودجه شهرداری در سال ۹۷ را معادل ۵/۶ میلیارد تومان ذکر کرد. در این جلسه عبداله معصوم نژاد، محمدصدیق پیرزاد، علی تیرزن، فرویدن نامی، محمد وحدانی، طیبه نامی، شیخ صالح انصاری، محمد رسول صباغی، محمد محمودی و احمد خضری پیشنهاداتی را به شهردار ارائه دادند.  

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 11:46

close
تبلیغات در اینترنت