يیمايش يك روزه تنگ پازنان جهرم توسط کوهنوردان اوزی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

يیمايش يك روزه تنگ پازنان جهرم توسط کوهنوردان اوزی

پيمايش يك روزه تنگ پازنان جهرم با همراهي گروه طبیعت دوست جهرم و گروه آمادگی جسمانی  لار صورت گرفت.

به گزارش مهشید خضری دبیر انجمن طبیعت گردی تاگاره، اين همايش و پيمايش پنج شنبه شب۲۳ فروردین  آغاز شد .انجمن طبیعت گردی تاگاره و گروه کوهنوردی اوز در محل خانۀ کوهنورد گروه سهند جهرم  اسکان یافتند.

 

مهندس صحرائيان معاونت استاندار و فرماندار ويژه جهرم و خداجو رئيس اداره ورزش و جوانان و مسئولين انجمن ها و سمن هاي فرمانداري و ابراري مسئول گروه طبیعت دوست جهرم براي عرض خوش آمد به مهمانان حاضر شدند. آنان از اين كه گروه ها از شهرهاي مختلف دور هم جمع شده و برنامه اي مشترك گذاشتند تشكر كردند و بر ادامه اين نشست ها و صعودهاي مشترك تاكيد داشتند.  در ادامه از رئيس هيئت كوهنوردي لار و اوز و رياست اداره ورزش جوانان اوز و رياست اداره فرهنگ و ارشاد اوز تشكر كرده و گفتند كمتر مسئوليني هستند كه در صعودها همراه ورزشكاران هستند.

کوه پیمایی و صعود از ساعت ۶ صبح جمعه ۲۴ فروردین آغاز شد و ۶۰ نفر از اوز، لار و جهرم این کوه که ارتفاع ۱۸۰۰ متر از سطح دریا داشت را فتح کردند. شرکت کنندگان پس از صرف ناهار ساعت ۱۶ کوه پیمایی را تمام کرده و به اوز بازگشتند.

 

همراهان برنامه تنگ پازنان 

۱-سعید شریفی۲٫ فروغ هاشمی۳٫مهران محمودی۴٫ایراندخت صدیقی۵٫مانیا شریفی۶٫شریفه عباسپور۷٫فیصل حیدری۸٫مهشید خضری۹٫ناهد نامی۱۰٫ندا خادم پور١١-فاطمه ابراهيمي١٢-ریحانه سعیدی۱۳-مژگان صداقت۱۴-مهدی صداقت۱۵-پروانه پدرام۱۶-سید یوسف حسینی

 

 

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 11:46

close
تبلیغات در اینترنت