پروژه‌های در دست ساخت علوم پزشکی گراش در ارد و فداغ

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

پروژه‌های در دست ساخت علوم پزشکی گراش در ارد و فداغ

هفت برکه(گریشنا): دکتر سیدجواد محقق، معاون توسعه مدیریت و منابع علوم پزشکی از مراکز به داشتی درمانی ارد، فداغ و پروژه‌های در حال ساخت این مراکز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی، در این بازدید که روز دوشنبه ۲۰ فروردین  ماهه۹۷ با حضور دکتر محمد رادفر، قائم مقام معاونت بهداشتی و مهندس جواد یحیایی، مدیر منابع فیزیکی دانشکده انجام شد، دکتر محقق از نزدیک در جریان خدمات مراکز بهداشتی درمانی ارد و فداغ به مردم و پروزه‌های در حال ساخت این مراکز و روستاهای اطراف قرار گرفت.

ساخت مرکز خدمات جامع سلامت ارد به متراژ ۷۶۰ متر مربع و با هزینه یک میلیارد تومان

دکتر سید جواد محقق ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف مرکز بهداشتی درمانی ارد و اطلاع از چگونگی ارائه خدمات به مردم، از پروژه‌های در حال ساخت در این مرکز نیز بازدید کرد.

معاون توسعه دانشکده علوم پزشکی گراش درباره پروزه‌های این مرکز گفت: «مرکز خدمات جامع سلامت ارد به متراژ ۷۶۰ متر مربع و با هزینه یک میلیارد تومان و نیز دو واحد خانه پزشک به متراژ ۱۹۶ متر مربع و هزینه ۲۰۰ میلیون تومان از اعتبارات دولتی علوم پزشکی گراش در حال ساخت است که در سال ۹۷ به بهره‌برداری خواهد رسید.»

در ادامه بازدیدها دکتر سیدجواد محقق از مرکز بهداشتی درمانی فداغ بازدید و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به مردم قرار گرفت و سپس از پروژه‌های در حال ساخت در این مرکز نیز بازدید کرد.

دکتر محقق با اشاره به جرییات پروژه‌های در حال ساخت در فداغ افزود: «خانه سرایداری به متراژ ۸۰ متر مربع و هزینه ۱۰۰ میلیون تومان از اعتبارات دولتی دانشکده علوم پزشکی گراش، ساختمان داروخانه به متراژ ۶۰ متر مربع و هزینه صد میلیون تومان به همت خیّر فداغی آقای زمانی، ساختمان دندانپزشکی به متراژ ۸۰ متر مربع با هزینه صد میلیون تومان به همت خیّر فداغی آقای کهنسال، ساختمان آزمایشگاه به متراز ۳۴۰ متر مربع و هزینه بالغ بر ۳۶۰ میلیون تومان توسّط خیر فداغی آقای خاکبیز در حال ساخت است.» کلنگ این پروژه‌ها در دهه فجر سال ۱۳۹۶ به زمین زده شد.

او درباره ساخت چهار خانه بهداشت در روستا ها نیز گفت: «چهارباب خانه بهداشت در روستاهای محمدزینا، کنار زیارت، کنگ و ریشه و حسین آباد به متراژ هر باب ۷۵ متر مربع و هزینه صد میلیون تومان از اعتبارات علوم پزشگی گراش، استانداری و خیرین نیز در حال ساخت است.»

دکتر محقق از خانه بهداشت در حال ساخت روستای محمد زینا نیز بازدید کرد.

 

 

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 22 فروردين 1397 ساعت: 23:58

close
تبلیغات در اینترنت