استقرار کمپ های دانایی و ایمنی مسافران در میدان ورودی اوز

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

استقرار کمپ های دانایی و ایمنی مسافران در میدان ورودی اوز

مسافرین در هنگام ورود به اوز از غرب شهر، نرسیده  میدان بسیج، ۳ چادر را مشاهده می کنند که به عنوان «کمپ دانایی» و کمپ «ایمنی و سلامت مسافران» نامگذاری شده اند.

فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز ضمن تبریک سال نو می گوید: در کمپ دانایی که برای اولین بار با همکاری اداره ارشاد اسلامی،  شهرداری و دبیرخانه پایتخت کتاب در اوز دایر شده است علاوه بر توزیع «راهنمای گردشگری اوز » که با همت شهرداری، شورای شهر و اداره فرهنگ و ارشاد تهیه شده است، کتاب های نویسندگان اوزی توزیع می شود. وی افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده قرار است اعضای باشگاه های کتابخوانی و کتابخانه های شهر برنامه هایی در راستای ترویج کتابخوانی را نیز در این محل اجرا کنند . رئیس ارشاد گفت: نویسندگان و شهروندان می توانند با اهدای کتاب به این کمپ برای توزیع بین مسافرین و علاقه مندان، در معرفی نویسندگان و کتاب ها همکاری کنند.

 

 

مسعود کراماتی شهردار اوز در مورد کتابچه راهنمای گردشگری گفت: این کتابچه که با پیگیری فرهاد پیرزاد مدیر روابط عمومی تهیه شده شامل معرفی اوز، تاریخچه، اماکن مدهبی، دانشگاه ها و مدارس، اوز شهر دوستدار کودک، خلاق در عرصه کتابخوانی، موزه، گزیده آثار تاریخی به انضمام تصاویر آن ها ، نقشه و معرفی فعالیت های تجاری و خدماتی شهر اوز است.

 

 

علی اصغر شکاری سرپرست هلال احمر اوز نیز می گوید: در کمپ ایمنی وسفر مسافران، امدادگران و اعضای جوانان هلال احمر علاوه بر راهنمایی مسافران، آنان را به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توصیه می کنند. وی افزود: کمپ امدادی هلال احمر اوز و خنج به صورت مشترک در محلچه دایر است که نیمه اول تعطیلات توسط هلال احمر خنج و نیمه دوم توسط هلاال احمر اوز پوشش داده می شود.

 

طی بازدیدی که امروز از چادرهای ورودی شهر داشتم، وجییه تمنایی و یلدا بذر افشان در چادرهای هلال احمر و مهدی صداقت در کمپ دانایی حضور داشتند. آنان گفتند بر اساس برنامه ریزی انجام شده این کمپ ها از ۲۷ اسفند فعالیت خود را آغاز کرده و تا ۱۴ فروردین به صورت شبانه روزی ادامه دارد که اعضا براساس برنامه تنظیمی در ۲ نوبت ۸صبح تا ۲۰ و ۲۰ تا ۸ صبح فردا در کمپ حاضر می شوند.

 

 

 

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 13 فروردين 1397 ساعت: 0:33

close
تبلیغات در اینترنت