پیام تبریک بخشدار اوز به مناسبت انتخاب فیشور به عنوان روستای دوستدار کتاب

ساخت وبلاگ
چکیده : پیام تبریک بخشدار اوز به مناسبت انتخاب فیشور به عنوان روستای دوستدار کتاب | ستاره های اوز ... با عنوان : پیام تبریک بخشدار اوز به مناسبت انتخاب فیشور به عنوان روستای دوستدار کتاب بخوانید :
پیام تبریک کتاب | ستاره های اوز
March 4, 2018

| اوز امروز

 

پیام تبریک بخشدار اوز به مناسبت انتخاب فیشور به عنوان روستای دوستدار کتاب

پس از انتخاب و معرفی«فیشور» به عنوان یکی از روستاهای برگزیده دوستدار کتاب از میان ۱۳۰۰ روستای شرکت کننده در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب، محمد حسین آتش فراز بخشدار اوزبه این مناسبت پیام تبریکی ارسال کرد که متن آن به شرح زیر است:

روستاها همواره یکی از مهم ترین عوامل اثرگذار بر فرهنگ جوامع هستند و توسعه فرهنگ روستایی بدون شک،  توسعه فرهنگی کل جامعه رادرپی خواهد داشت. عادت به کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه نیز، یکی از مهم ترین شاخص های توسعه فرهنگی جوامع محسوب می شود.

 

از این رو با توجه به درک و اهمیت این موضوع توسط شورای محترم اسلامی روستای فیشور ، خیرین گرانقدر ، دهیار محترم ، سرکار خانم حقیقت مسئول محترم خانه فرهنگ روستا،  سرکار خانم هاشمی ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز و هیئت اجرایی نامزدی اوز در طرح پایتخت کتاب، که در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی و مجاهدت در کسب علم و دانش و ترویج آن از هیچ تلاشی فرو گذاری ننمودند بر خود واجب می دانم ازمردم عزیز روستای فیشورنیز تقدیر وتشکرنموده وحضوراین روستارادرجمع١٠روستای برتردوستدارکتاب و کسب این جایگاه ارزشمند راتبریک عرض نمایم.

امید است که به یاری خداوند متعال، مردم شریف روستای فیشور بتوانند این رسالت فرهنگی را تداوم بخشیده و مسیر توفیقشان، سرمشق سایر روستاهای این بخش باشد. چرا که روستاهای دوستدار کتاب نقش مهمی در ترویج فرهنگ کتابخوانی دارند و این مهم نیز، تاثیر بسزایی در اشاعه فرهنگ مطالعه در سطح استان و کشور عزیزمان خواهد داشت.

محمدحسین آتش فراز – بخشدار اوز

 

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 13 اسفند 1396 ساعت: 17:47