برگزاری مراسم پايانی پايتخت كتاب ايران در تهران با حضور پرشور اهالی فيشور

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

 

كتاب ايران در تهران با حضور پرشور اهالی فيشور

روز سه شنبه هشتم اسفندماه مراسم پايانی چهارمين دوره انتخاب پايتخت كتاب ايران و روستاها و عشاير برگزيده دوستدار كتاب در تالار وحدت تهران برگزار گرديد.

روز سه شنبه هشتم اسفندماه مراسم پايانی چهارمين دوره انتخاب پايتخت كتاب ايران و روستاها و عشاير برگزيده دوستدار كتاب در تالار وحدت تهران برگزار گرديد.

به گزارش سرويس خبر سايت فيشور در اين مراسم كه با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی و ديگر مسئولين بلندپايه فرهنگی كشور برگزار شد با توجه به قرار گرفتن فيشور در جمع ده روستای برگزيده كتاب كشور، جمع كثيری از مردم فيشور و اعضاء شورای اسلامی و همچنين فيشوريهای مقيم تهران در اين مراسم شركت كردند.

از میان 20 روستای راه‌یافته به مرحلۀ نهایی داوری این جشنواره، روستای «فهلیان» از نورآباد ممسنی در استان فارس، به دلیل استمرار در فعالیت‌های ترویج کتابخوانی و انجام برنامه‌های معرفی‌شدۀ سال گذشته، به‌عنوان برگزیدۀ برگزیده‌های چهارمین دورۀ جشنوارۀ روستاها و عشایر دوستدار کتاب معرفی شد.

همچنین روستاهای «اسفیدان» از توابع بجنورد در خراسان شمالی، «امامزاده بزم» از بوانات استان فارس، «دهنو لوداب» از توابع یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد، فيشور از توابع اوز استان فارس،«بزنج» از توابع اسفراین در خراسان شمالی، «فدافن» از توابع کاشمر در استان خراسان رضوی، «شرف‌آباد» از توابع اشکذر در استان یزد، «قادیکلای بزرگ» از توابع قائم‌شهر در استان مازندران، «حسین‌آباد کارخانه» قند از توابع رامهرمز در استان خوزستان و «باصدی» از نورآباد ممسنی در استان فارس، به‌عنوان روستاهای برگزیدۀ این دوره از جشنواره معرفی شدند. شهر كاشان نيز به عنوان پايتخت كتاب ايران در سال جاري معرفی شد.

اميد می رود با استمرار فعاليتهای ترويج كتابخوانی در فيشور و حمايت همه جانبه مردم و مسئولين از كتاب و كتابخوانی در سالهای آتی نيز روستای فيشور بتواند جزء برگزيدگان باشد.

در پايان اين مراسم جوايز و لوح تقدير به روستاهای برگزيده اهداء گرديد.

...........................................

سایت ستاره های اوز همگام و همراه با مردم فیشور خرسندی خودرا در احراز برگزیده شدن روستای فیشور اعلام میدارد و برایشان ارزوی توفیق دارد 

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 6 تاريخ : شنبه 12 اسفند 1396 ساعت: 18:54

close
تبلیغات در اینترنت