مردم اوز سالروز پیروزِی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

مردم اوز | ستاره های اوز
February 11, 2018

| اوز امروز

 

 

مردم اوز سالروز پیروزِی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند

در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اوز نیز همگام با سایر نقاط کشور شاهد راهپیمایی شهروندان بود. این راهپیمایی از میدان امام شافعی آغاز شد و با شعارهایی مانند الله اکبر ، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق که از بلندگوی مراسم پخش می شد تا ورزشگاه شهدای اوز ادامه یافت.

پس از تقدیر آتش فراز بخشدار اوز از شرکت کنندگان  و میهمانان ویژه مراسم به خصوص جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و تشکر از دست اندرکاران مراسم، فرماندار لارستان به عنوان سخنران اصلی از همه شرکت کنندگان به ویژه شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه و سایر علما که آنان  رامظهر وحدت و همگرایی و اخلاق حسنه نامید، تشکر کرد.

 

فرماندار فلسفه انقلاب را وابستگی رژیم شاهنشاهی، استبداد داخلی و دین ستیزی دانست و رهبری امام خمینی، مشارکت مردم وایدئولوژی مشترک را از رموز پیروزی انقلاب برشمرد . فرماندار افزود: امروز باید کار آمدی نظام و رضایت مندی مردم را افزایش داده تا اعتماد عمومی و امنیت پایدار مستحکم تر شود.

 

حسنی بهره برداری از ۳۰۰ میلیارد پروژه در سال جاری در لارستان و کاهش بیکاری از ۱۳ درصد به ۶ و نیم درصد در شهرستان خبر داد و در مورد اوز گفت: بخش و شهر اوز الگو و نمونه است و باید در راستای ارتقای توانمندی آن گام برداریم.

 

در مراسم ورزشگاه شهدای اوز، برنامه هایی مانند: رژه سوارکاری، دوچرخه سواری، حرکات ورزشی نوجوانان از هیئت کشتی، سرود دانش آموزان مدرسه احمدیان و قرائت شعر فردوسی توسط رمیصا زمانی اجرا شد. مجری مراسم و قاری قرآن همانند جشن شامگاه ۲۱ بهمن، وحید رضایی و افشاری بودند.

 

پایان بخش مراسم قرائت قطعنامه سراسری و آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل بود.

 

 

 

 

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 24 بهمن 1396 ساعت: 2:32

close
تبلیغات در اینترنت