نمایشگاه عروسک های ملل با حضور فرماندار لارستان در موزه مردم شناسی اوز افتتاح شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

نمایشگاه عروسک های ملل با حضور فرماندار لارستان در موزه مردم شناسی اوز افتتاح شد

ابراهیم احمدی: با حضور حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، نمایشگاه موزه عروسک های ملل امرزو(۱۶آذر) در موزه مردم شناسی اوز افتتاح شد.

دراین آئین علاوه بر فرماندار، راسخی و علیپور معاونین و حجتی مدیر روابط عمومی فرمانداری، بازرگانی مدیر موزه مردم شناسی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، رئیس دانشگاه آزاد، رئیس ارشاد، فتحی و خضری بانیان کتابخانه عصر اوز و مدیران پروژه سلام کتاب ۶، اعضای هیئت امنا و جمعی از یاران موزه حضور داشتند.

فرماندار پس ازافتتاح نمایشگاه و شنیدن توضیحات مدیران موزه عروسک های ملل گفت: موزه اصالت و فرهنگ ما را نشان می دهد. وی ضمن تقدیر از مدیرموزه و برگزار کنندگان نمایشگاه و کارگاه ساخت عروسک افزود: امیدواریم این نمایشگاه و کارگاه هایی که برگزار می شود به ارتقای بینش و دانش مردمان منطقه بیانجامد .

 

 ناصری و گلشن مدیران موزه عروسک های ملل در توضیحاتی گفتند: در این نمایشگاه بیش از صد عروسک که متعلق به ۵۲ کشور جهان و شهرهای ایران هستند در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد. آنان در ادامه توضیحاتی در مورد عروسک های کشورهای: مکزیک،پرو، گواتمالا، ازبکستان، تاجیکستان، هند، غنا و سایر کشورهای آفریقایی دادند و گفتند: عروسک ها سمبل صلح و دوستی هستند و موزه عروسک های ملل نیز در روز صلح افتتاح شده است.

 

در ادامه فرماندار و همراهان از بخش های مختلف موزه مردم شناسی اوز بازدید کردند و بازرگانی مدیر موزه مردم شناسی و هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اوز نیز در این بازدید توضیحاتی درمورد عروسک اوز و لباس محلی اوزی و اشیای موزه و کاربرد آن ها در دوران گذشته دادند.

 

 

 

 

 

 

 انتشار تصاویر بیشتر این مراسم در وب سایت  به زودی کامل می گردد.

عکس از : محمد احمدی

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 19 تاريخ : چهارشنبه 10 خرداد 1396 ساعت: 22:26

close
تبلیغات در اینترنت