چهارمین نمایشگاه کتاب در کانون فرهنگی شهید راستگو اوز افتتاح شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

چهارمین نمایشگاه کتاب در کانون فرهنگی شهید راستگو اوز افتتاح شد

 

ابراهیم احمدی: چهارمین نمایشگاه کتاب با ۲ هزار عنوان از ۱۴ ناشر کشور به ارزش ریالی بالغ بر ۲ میلیارد ریال امروز(۱۷ آذر) با حضور مسئولین و علاقه مندان کتابخوانی در کانون فرهنگی شهید راستگو اوز افتتاح شد.

در این مراسم آتش فراز بخشدار، رضایی و براهیمی رئیس و معاون  آموزش و پرورش، محمد صدیق پیرزاد، احمدی مدیر مسئول پیام اوز، نمایندگان رسانه ها ، جمعی از مدیران و معلمین و علاقه مندان به کتاب حضور داشتند.

 

رضایی رئیس آموزش و پرورش این نمایشگاه را نمایشگاه یار مهربان، یار دیرین و غریب نامید و گفت: گرچه حضار همه از علاقه مندان کتاب هستند اما علیرغم دعوتی که از مسئولین شده است استقبال کمی شده است. وی افزود: متاسفانه استقبال از خرید کتاب کمتر شده و بعضا کتاب ها را برای خرید درقفسه می خریم. فلسفه این نمایشگاه خرید کتاب، مطالعه کردن و بهره بردن از آن در زندگی است. کتاب را باید عمقی خواند زیرا حلاوت و شیرینی کتاب در اینترنت و موبایل نیست. وی در پایان از خدمات خوشحال مسئول کانون فرهنگی تربیتی شهید راستگو در برگزاری این نمایشگاه که در شهرهای همجوار کم سابقه است تقدیر کرد.

 

خوشحال مدیر کانون فرهنگی تربیتی شهیدر استگو گفت: این نمایشگاه چهارمین نمایشگاه کتاب در ۴ سال اخیر است که علاوه بر شهر اوز در ۶ روستای: کهنه، کوره، گلار، بیدشهر، محلچه و فیشور برگزار می شود و به طور معمول به خریداران ۴۰ درصد و به مدارس یا کسانی که بالای یک و نیم میلیون خرید کنند تا ۶۰ درصد تخفیف داده می شود.

 

خوشحال افزود: این نمایشگاه از ۱۷ آذر تا ۲ دی ماه هر روز از ساعت ۸ صیح تا ۸ شب دایر است. وی عناوین کتاب هارا در موضوعات: علمی، مذهبی، ادبیات، تاریخ ، ورزش و کودکان و نوجوانان اعلام کرد و گفت: در این نمایشگاه برای اولین بار بازی های فکری نیز به فروش می رسد و مقرر شده با برگزاری کارگاهی در این زمینه در بهمن ماه مسابقات بازی های فکری در آموزش و پرورش منطقه برگزار گردد.

مجری برنامه مانیا شریفی و قاری قرآن یونس غلامی از دانش آموزان مدارس اوز بودند.

عکس از :جعفر کمالی

 

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 20 تاريخ : چهارشنبه 10 خرداد 1396 ساعت: 22:26

close
تبلیغات در اینترنت