جلسه شورای اداری بخش اوز با محوریت هفته وحدت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

جلسه شورای اداری بخش اوز با محوریت هفته وحدت | ستاره های اوز

| اوز امروز

 

جلسه شورای اداری بخش اوز با محوریت هفته وحدت

جلسه شورای اداری بخش اوز با محوریت هفته وحدت امروز(۲۰ آذر) در سالن اجتماعات بخشداری برگزارشد.

دراین جلسه امام جمعه ، بخشدار، رئیس، نائب رئیس و خزانه دار شورای شهر، شهردار، دهیاران و اعضای شوراهای روستا و جمعی از مسئولین و معتمدین شهر و بخش حضور داشتند.

شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز ضمن تبریک ولادت پیامبر بزرگ اسلام و حضرت امام جعفر صادق(ع)، ۴ نفر از امامان اهل سنت را با واسطه و بدون واسطه از شاگردان امام جعفر صادق معرفی کرد. وی افزود: به دلیل مسافرت در مراسم هفته وحدت حضور ندارد اما خواستار حضورحداکثری و برگزاری باشکوه مراسم شد.

 

آتش فراز بخشدار اوز هفته وحدت را یادگار حضرت امام خمینی(ره) دانست و ضمن تقدیر از ستاد بزرگداشت هفته وحدت بخش اوز خواستار مشارکت شهروندان در این مراسم که روز ۲۲ آذر  در مسجد مصلی برگزار می شود، گردید. وی از مسئولین ادارات و دهیاران روستاها خواست نسبت به آذین بندی ادارت و روستاها اقدام کنند.

بخشدار با تشکر از دانشگاه پیام نور و آزاد اوز در برگزاری مراسم روز دانشجو خواستار برگزاری مصوبات شورای فرهنگ عمومی در مورد پیشگیری از آسیب های اجتماعی شد.

راستگو رئیس شورای اسلامی شهر اوز ضمن استقبال از نقد شهروندان گفت: نقد با تخریب که شامل دروغ و افترا است، تفاوت دارد. استاندار و شورای استان همگی بر خدمات شورای شهر و شهرداری اوز صحه گذاشته اند اما برای مواردی مانند زمین پروژه تجاری رفاهی مشترک شهرداری با سرمایه گذار مشکل آفرینی می شود.

 

خادمپور شهردار اوز نیز با تایید سخنان رئیس شورا گفت: استاندار در سخنان خود، شهرداری های اوز، لار، خنج و گراش را در استان قابل الگو برداری دانسته است. ۲ سال است روی زمین تجاری رفاهی مشارکتی با بخش خصوصی کار شده و ۲ بار این زمین تیغ خورده است و سند به نام شهرداری صادر شده است. وی افزود: قرارداد ساختمان شورای شهر با پیمانکار منعقد شده است. دراین جلسه محمد صدیق پیرزاد، اجرایی رئیس شورای اسلام آباد، یونس امیدوار و لیلا عزیزیان از خدمات شورا و شهرداری تقدیر کردند.

 

در ادامه جلسه حضار مواردی مطرح کرده که گزیده آن ها به شرح زیر است:

*نمایشگاه کتاب توسط کانون فرهنگی تربیتی شهید راستگو و اموزش و پرورش با اعتباری معادل ۲۰۰ میلیون تومان و حداقل ۴۰ درصد تخفیف دایرو  تا ۲ دی ماه تداوم دارد.

*احداث بولوار در روستاها باید با هماهنگی اداره راه و شهرسازی باشد.

*اداره گاز برای نکات ایمنی گاز اطلاع رسانی می کند. تست گاز در شهرک صنعتی انجام خواهد شد و تا دهه فجر گاز این شهرک به بهره برداری می رشد.

*بیمارستان اوز به جز متخصص جراح عمومی سایر تخصص ها را دارد و برای پیشنهاد کاربردی نوبت دهی برای متخصصین هدیه تعیین کرده است.

*هتل و رستوران بهروزیان به زودی کلید می خورد و لیلا عزیزیان نماینده استان در اتاق بازرگانی کشور می باشد.

*جرایم مالیاتی اصناف بخشوده شده است.

*سپاه علاوه بر شرکت در مراسم هفته وحدت، در طول این هفته مراسمی را در مسجد اهل بیت برگزار می کند.

*برای ساخت جاده مربط با روستاها هماهنگی نشده و برای بررسی مزایا و معایب این جاده بهتر است مناظره بین موافقین و منتقدین برگزارشود.

*دانشگاه آزاد برنامه های متعدد فرهنگی برگزار کرده و درآینده نیز تداوم می یابد. مسابقات کتابخوانی نیز دراین دانشگاه ادامه می یابد.

*برای ادامه شانه سازی جاده تا اسلام آباد و نصب تابلو جاده ای در جاده کهنه از اداره راه درخواست همکاری شد که قول مساعد داده شد.

 

 

 

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 79 تاريخ : يکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت: 0:36

close
تبلیغات در اینترنت