دیدار استاندار از اوز/وقفه در کلنگ زنی مجتمع تجاری /گزارش تصویری

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دیدار استاندار از اوز/وقفه در کلنگ زنی مجتمع تجاری /گزارش تصویری | ستاره های اوز

| اوز امروز

 

دیدار استاندار از اوز/وقفه در کلنگ زنی مجتمع تجاری /گزارش تصویری

سید محمد علی افشانی استاندار فارس در بدو ورود به شهرستان لارستان، امروز ۱۲ آبان ماه از ساختمان دانشکده بهداشت اوز بازدید کرد و در مراسم کلنگ مجتمع تجاری فرهنگی مشارکتی شهرداری با بخش خصوصی، شرکت کرد.

پس از ورود استاندار و هیئت همراه به شهر اوز وخوش آمد گویی توسط کودکان، درحین بازدید کوتاه از ساختمان دانشکده بهداشت اوز خیریه عبدالرزاق شرافت توضیحاتی توسط رئیس دانشکده بهداشت داده شد.

در مراسم کلنگ زنی مجتمع تجاری فرهنگی واقع در بولوار نبی اکرم، نوید خادمپور شهردار اوز گفت: این مجتمع در مساحت ۱۶ هزار مترمربع با ۲۷ هزار مترمربع با مشارکت شهرداری و سرمایه گذاران اماراتی و محلی ساخته می شود و علاوه بر اشتغالزایی مستقیم برای ۵۰۰ نفر در تغییر مبلمان شهری و زیباسازی موثر است.

قبل از کلنگ زنی مجتمع جمعی که بخش اعظم آنان  را خانم ها تشکیل می دادند مدعی بودند که این زمین متعلق به خانواده عبدالرحمن کامیاب می باشد و مراسم کلنگ زنی با وقفه روبه رو شد. در ادامه کلنگ مجتمع توسط امام جمعه اوز، فرماندار، شهردار و ابراهیم جام گوهری از سرمایه گذاران مجتمع به زمین زده شد و مقرر شد موضوع مالکیت زمین بررسی شود.

دراین مراسم نماینده مجلس، فرماندار و جمعی ازمسئولین شهرستان، امام جمعه اوز و جمعی از علما، بخشدار، اعضای شورای شهر و بخش، شهردار و جمعی از معتمدین اوز و روستاها حضور داشتند.

 

 

 

 

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 25 تاريخ : يکشنبه 16 آبان 1395 ساعت: 7:42

close
تبلیغات در اینترنت