تخریب بخشی از ساختمان و درختان پشت محوطه مسکن مهر اوز

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

تخریب بخشی از ساختمان و درختان پشت محوطه مسکن مهر اوز | ستاره های اوز

| اوز امروز

 

تخریب بخشی از ساختمان و درختان پشت محوطه مسکن مهر اوز

 

پس از نصب بنر و اعلام اداره راه وشهرسازی اوز مبنی بر جمع آوری اموال و اثاثیه در زمین تصرفی این اداره در پشت محوطه جنوبی مسکن مهر جنب مسجد، امروز(اول آبان) با حکم دادستانی بخشی از ساختمان احداثی و تعدادی از درختان واقع در زمین مذکور تخریب شد. با توجه به درخواست برخی از شهروندان مبنی بر ممانعت از تخریب، با حضور آتش فراز  بخشدار و راستگو ریاست شورای اسلامی شهر و رایزنی انجام شده مقرر گردید از ادامه تخریب جلوگیری شده اما با توافق به عمل آمده با اداره کل راه و شهرسازی هرزمان اداره مذکور به زمین مذکور نیاز داشت، تخریب گردد.

 

عباسی رئیس اداره و راه شهرسازی اوز دراین مورد گفت: زمین های مذکور متعلق به اداره کل راه و شهرسازی بوده که بدون مجوز نسبت به احداث ساختمان و کاشت درختان اقدام شده است. علیرغم صدور حکم دادستانی مبنی بر تخریب وعدم رضایت شخصی از قطع درختان سبز، ۷۲ ساعت به ساکنین  فرصت داده شده است تا نسبت به جمع آوری اثاثیه و جابجایی درختان  اقدام گردد وپس از آن بخشی ازساختمان تخریب و در ادامه با رایزنی بخشدار و ریاست شورا از ادامه تخریب ممانعت شد.

 

آتش فراز بخشدار اوز نیز ضمن تشکر از همکاری اداره کل راه، مسکن وشهر سازی لارستان گفت: براساس حکم صادره زمین های فوق متعلق به این اداره می باشد اما به منظور حفظ فضای سبز با موافقت این اداره از ادامه قطع درختان جلوگیری شده است. وی از شهروندان درخواست کرد در این موارد از مراجع مربوطه استعلام شده و سپس اقدام به کاشت درخت یا احداث ساختمان شود.

 

 

 

 

 

...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 31 تاريخ : سه شنبه 4 آبان 1395 ساعت: 13:52

close
تبلیغات در اینترنت