اعضای هیئت امنا و بازرس موزۀ مردم شناسی اوز انتخاب شدند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

<a href='http://ewazstar.niloblog.com/p/508/'>اعضای</a> هیئت امنا و بازرس موزۀ مردم شناسی اوز انتخاب شدند | ستاره های اوز

| اوز امروز

 

اعضای هیئت امنا و بازرس موزۀ مردم شناسی اوز انتخاب شدند

ابراهیم احمدی : امروز( ۲۴مهر) جمعی از اعضای مجمع عمومی(یاوران موزه) در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز حاضر شده و با رای مکتوب خود اعضای هیئت امنا و بازرس موزه را انتخاب کردند.

دراین نشست ابتدا مهندس شریف بازرگانی گزارشی از عملکرد و برنامه های موزه را ارائه داد و از کسانی که با موزه همکاری داشته اند تقدیر کرد. وی از برگزاری آزمون صنایع دستی در ماه آینده و ارائه گواهینامه مربوطه به پذیرفته شدگان در آزمون خبر داد. مدیر موزه مردم شناسی از انتخاب ۱۰۰ نفر از فعالین، دینی فرهنگی، اجتماعی و خیرین و نصب عکس و زندگینامه مختصر آنان در موزه در ماه های آینده خبر داد.

 

در ادامه آئین نامه تدوین شده موزه قرائت شد و با انجام اصلاحات مختصر به تصویب رسید. براساس این آئین نامه علاوه بر مهندس بازرگانی موسس و مالک موزه، ۹ نفر دیگر به عنوان اعضای هیئت امنا و یک نفر به عنوان بازرس برای مدت یک سال انتخاب می شوند. افرادی که این آئین نامه را پذیرفته و ماهیانه حق عضویت بپردازند به عنوان مجمع عمومی اعضای هیئت امنا و بازرس را انتخاب می کنند.

 

پس از رای گیری مکتوب اعضای اصلی  هیئت امنا به شرح زیر انتخاب شدند: پروانه پدرام، فروغ هاشمی، هادی صدیقی، محمد رفیع راوند، فرزاد کاویانی، فاطمه رضایی، فرحنازمیراحمدی، ریحانه سعیدی و طیبه جباری. منیژه نیامبارک و  عارفه هاشمی نیز به عنوان اعضای علی البدل هیئت امنای موزه انتخاب شدند.

 

 

در این انتخابات سعید شریفی به عنوان بازرس اصلی و حمیرا کمال نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

 

 

 

 

نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 16 تاريخ : سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت: 4:56

فهرست وبلاگ