اعضای هیئت امنا و بازرس موزۀ مردم شناسی اوز انتخاب شدند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

<a href='http://ewazstar.niloblog.com/p/508/'>اعضای</a> هیئت امنا و بازرس موزۀ مردم شناسی اوز انتخاب شدند | ستاره های اوز

| اوز امروز

 

اعضای هیئت امنا و بازرس موزۀ مردم شناسی اوز انتخاب شدند

ابراهیم احمدی : امروز( ۲۴مهر) جمعی از اعضای مجمع عمومی(یاوران موزه) در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز حاضر شده و با رای مکتوب خود اعضای هیئت امنا و بازرس موزه را انتخاب کردند.

دراین نشست ابتدا مهندس شریف بازرگانی گزارشی از عملکرد و برنامه های موزه را ارائه داد و از کسانی که با موزه همکاری داشته اند تقدیر کرد. وی از برگزاری آزمون صنایع دستی در ماه آینده و ارائه گواهینامه مربوطه به پذیرفته شدگان در آزمون خبر داد. مدیر موزه مردم شناسی از انتخاب ۱۰۰ نفر از فعالین، دینی فرهنگی، اجتماعی و خیرین و نصب عکس و زندگینامه مختصر آنان در موزه در ماه های آینده خبر داد.

 

در ادامه آئین نامه تدوین شده موزه قرائت شد و با انجام اصلاحات مختصر به تصویب رسید. براساس این آئین نامه علاوه بر مهندس بازرگانی موسس و مالک موزه، ۹ نفر دیگر به عنوان اعضای هیئت امنا و یک نفر به عنوان بازرس برای مدت یک سال انتخاب می شوند. افرادی که این آئین نامه را پذیرفته و ماهیانه حق عضویت بپردازند به عنوان مجمع عمومی اعضای هیئت امنا و بازرس را انتخاب می کنند.

 

پس از رای گیری مکتوب اعضای اصلی  هیئت امنا به شرح زیر انتخاب شدند: پروانه پدرام، فروغ هاشمی، هادی صدیقی، محمد رفیع راوند، فرزاد کاویانی، فاطمه رضایی، فرحنازمیراحمدی، ریحانه سعیدی و طیبه جباری. منیژه نیامبارک و  عارفه هاشمی نیز به عنوان اعضای علی البدل هیئت امنای موزه انتخاب شدند.

 

 

در این انتخابات سعید شریفی به عنوان بازرس اصلی و حمیرا کمال نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

 

 

 

 

اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد,اعضای هیئت امنای صندوق توسعه ملی,اعضای هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی,اعضای هیئت امنای مساجد,اعضای هیئت امنای بنیاد مستضعفان,اعضاي هيئت امناي دانشگاه آزاد اسلامي,اعضای هیئت امنای دانشگاه تهران,اعضای هیئت امنای جهاد دانشگاهی,اعضای هیئت امنای دانشگاه امام صادق,اعضای هیئت امنا دانشگاه ازاد,...
نویسنده : جمشید رضایی بازدید : 17 تاريخ : سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت: 4:56

close
تبلیغات در اینترنت